Optic OPC-LCLC-OM3-2M 2m optikai patch kábel

 
Garancia: 0 hónap
Cikszám: 823015
2.759 Ft
1-2 munkanap
 
 
 
 
 
 
 
  • Leirás
  • Paraméterek
Alap szín: Zöld
Csatlakozó 1: LC/UPC
Csatlakozó 2: LC/UPC
Csatlakozó 3: Nincs
Csatlakozó 4: Nincs
Csomagolás: Kábeldob 100m
Formátum: Szerelt
Funkció: Adatátvitel
Kábel hosszúság (m): 2
Alap szín: Zöld
Csatlakozó 1: LC/UPC
Csatlakozó 2: LC/UPC
Csomagolás: Kábeldob 100m
Formátum: Szerelt
Funkció: Adatátvitel
Kábel hosszúság (m): 2
Csatlakozó 3: Nincs
Csatlakozó 4: Nincs
Átvételi lehetőségek:
Futárszolgálat Kiszállítással: kedd
Csomagautomata Automatában: kedd
Posta Pont Posta Ponton: kedd
MOL Pont MOL Ponton: kedd
COOP Pont Coop Ponton: kedd
Duna Plaza Személyesen: szombat

Értékelés

Hogyan teljesít Nálad ez a termék? Írd meg tapasztalataid és értékes ajándékokat nyerhetsz. Az értékeléshez be kell jelentkezned!
Ezt a terméket még nem értékelték. Legyél Te az első! Értékeléseddel értékes ajándékokat
PCX 2006-2016. Kapcsolat: pcx@pcx.hu Minden jog fenntartva