fb pixel code
KATEGÓRIA KATEGÓRIA
Szűrő
Gyártó
Ár:
Típus 
Szín 
Kapcsolat 
Sebesség 
USB 2.0 csatlakozó 
Szabvány 
Csatlakozó típus 
Csatlakozók száma 
Hossz (cm) 
Max. átviteli távolság (m) 
332 találat.
Rendezés:  
 
UTP alap klimpelő szerszám VLCP89500L
UTP alap klimpelő szerszám VLCP89500L
1 690 Ft
 
CUDY WU650 650Mbps Wi-Fi Dual Band USB adapter
Csatlakozó típus:USB 2.0, Csatlakozók száma:1, Kapcsolat:Vezeték nélküli, Sebesség:650 Mbps, Szabvány:802.11 b/g/n/ac, Szín:Fekete, Típus:USB adapter, USB 2.0 csatlakozó:1,
1 690 Ft
 
MikroTik 18POW 24V 0,8A tápegység
Szín:Fekete, Típus:Táp adapter,
2 590 Ft
 
PRC 05384 szimpla CAT5e UTP falialjzat
Csatlakozó típus:CAT5e UTP, Csatlakozók száma:1, Kapcsolat:Vezetékes, Max. átviteli távolság (m):Nem, Sebesség:Nem, Szabvány:Nem, Típus:Fali doboz, USB 2.0 csatlakozó:Nem,
479 Ft
 
Digitus DN-91608SD CAT6 8-portos patch panel
Csatlakozó típus:RJ45, Csatlakozók száma:8, Kapcsolat:Vezetékes, Szín:Fekete, Típus:Patchpanel,
7 290 Ft
 
MikroTik RBPOE Passzív POE tápfeladó
Csatlakozó típus:RJ45, Csatlakozók száma:1, Kapcsolat:Vezetékes, Max. átviteli távolság (m):Nincs adat, Sebesség:1000 Mbps, Szabvány:Nem, Típus:PoE tápfeladó, USB 2.0 csatlakozó:Nem,
1 190 Ft
 
UTP Y Elosztó RNUTY1100
Csatlakozó típus:RJ45, Csatlakozók száma:1, Kapcsolat:Vezetékes, Max. átviteli távolság (m):Nem, Sebesség:Nem, Szabvány:Nem, USB 2.0 csatlakozó:Nem,
949 Ft
 
Axagon ADE-XR USB 2.0 - Fast Ethernet adapter
Csatlakozó típus:RJ45 + USB, Csatlakozók száma:1, Kapcsolat:Vezetékes, Sebesség:100Mbps, Szín:Fekete, Típus:USB adapter,
3 690 Ft
 
Excel 100-726 CAT5E UTP 24 PORT 19" fekete patchpanel
Csatlakozó típus:CAT5e UTP, Csatlakozók száma:24, Hossz (cm):48, Szín:Fekete, Típus:Patchpanel,
7 590 Ft
 
Delight 5396 CAT5 Fali aljzat
Csatlakozó típus:RJ45, Csatlakozók száma:1, Kapcsolat:Vezetékes, Szín:Fehér, Típus:Fali doboz, USB 2.0 csatlakozó:Nem,
509 Ft
 
Gembird Micro USB 2.0 NIC-MU2-01 LAN adapter
Csatlakozó típus:RJ45+microUSB, Csatlakozók száma:1, Hossz (cm):nincs adat, Kapcsolat:Vezetékes, Max. átviteli távolság (m):Nincs adat, Sebesség:100Mbps, Szabvány:Nem, Szín:Fehér, Típus:USB adapter, USB 2.0 csatlakozó:1,
1 790 Ft
 
MikroTik RBGPOE Gigabites Passzív POE tápfeladó
Csatlakozó típus:RJ45, Csatlakozók száma:1,2, Kapcsolat:Vezeték nélküli, Sebesség:1000 Mbps, Szabvány:Nem, Típus:PoE tápfeladó, USB 2.0 csatlakozó:Nem,
2 090 Ft
 
TP-Link TL-WA854RE Acces Point
TP-Link TL-WA854RE Acces Point
5 290 Ft
 
TP-Link TL-POE10R PoE Splitter
Típus:PoE tápleválasztó,
3 890 Ft
 
Equip 327311 1U fekete kábel rendező panel
Csatlakozó típus: Csatlakozók száma: Kapcsolat: Max. átviteli távolság (m): Sebesség: Szabvány: Típus: USB 2.0 csatlakozó:
1 290 Ft
 
TP-Link MC200CM média konverter
Típus:Média konverter,
11 590 Ft
 
Rainbow UTA6210 UTP CAT6 fali aljzat
Csatlakozó típus:CAT6 UTP, Típus:Fali doboz, Sebesség:Nem, Szabvány:Nem, Kapcsolat:Vezetékes, Csatlakozók száma:2, USB 2.0 csatlakozó:Nem, Max. átviteli távolság (m):Nincs adat,
1 590 Ft
 
MikroTik 24POW 24V 2,5A tápegység
Szín:Fekete, Típus:Táp adapter,
6 490 Ft
 
Mikrotik QMP quickMOUNT PRO fali rögzítő adapter
2 290 Ft
 
TP-Link RE505X Wi-Fi Jelismétlő
Csatlakozó típus:RJ45, Csatlakozók száma:1, Kapcsolat:Vezetékes, Sebesség:1500 Mbps, Szabvány:802.11a/b/g/n/ac/ax, Szín:Fehér, Típus:Jelismétlő, USB 2.0 csatlakozó:Nem,
24 890 Ft
 
Ubiquiti ETH-SP-G2 Ethernet Surge Protector túlfeszültségvédő
Csatlakozó típus:RJ45, Csatlakozók száma:2, Hossz (cm):9, Kapcsolat:Vezetékes, Max. átviteli távolság (m):Nem, Sebesség:Nem, Szabvány:Nem, Szín:Fehér, Típus:Ethernet Túlfeszültség védő, USB 2.0 csatlakozó:Nem,
4 690 Ft
 
Hikvision 190107647 19' 1U Rackbe szerelő fül 2db/csomag
Csatlakozó típus:F csatlakozó, Csatlakozók száma:Nem, Kapcsolat:Nem, Max. átviteli távolság (m):Nem, Sebesség:Nem, Szabvány:Nem, Típus:Rackbe szerelő fül, USB 2.0 csatlakozó:Nem,
939 Ft
 
Manhattan 19" 1U 1.6m túlfeszültség védelemmel ellátott Rackmount elosztó
Csatlakozó típus:Fali aljzat, Csatlakozók száma:8, Hossz (cm):160, Kapcsolat:Vezetékes, Max. átviteli távolság (m):Nem, Sebesség:Nem, Szabvány:IEC60884, Szín:Fekete, Típus:Rack elosztó, USB 2.0 csatlakozó:Nem,
6 790 Ft
 
Ubiquiti POE-24-12W-G 24V 0,5A gigabit LAN PoE tápegység
Csatlakozó típus:CAT5e UTP, Csatlakozók száma:2, Kapcsolat:Vezetékes, Sebesség:1000 Mbps, Szín:Fekete, Típus:PoE tápfeladó,
4 690 Ft
 
Axagon PCEE-GRH Gigabit Ethernet 1 sávos PCI-Express kártya
Csatlakozó típus:RJ45, Csatlakozók száma:1, Kapcsolat:Vezetékes, Sebesség:1000 Mbps, Szabvány:IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3ab 1000Base, Típus:Bővítő kártya,
3 490 Ft
 
Ubiquiti UBI-BRA-ARM fém antenna konzol
Ubiquiti konzol. Falra és csőre is egyszerűen rögzíthető.Anyaga festett horgonyzott acél.
2 490 Ft
 
Manhattan 711692 6U fekete fali rackszekrény
Csatlakozó típus:Nem, Csatlakozók száma:Nem, Kapcsolat:Nem, Max. átviteli távolság (m):Nem, Sebesség:Nem, Szabvány:Nem, Típus:Rack szekrény, USB 2.0 csatlakozó:Nem,
21 090 Ft
 
Manhattan 513548 16 portos Patch panel
Csatlakozó típus:CAT5e UTP, Csatlakozók száma:16, Kapcsolat:Vezetékes, Szín:Fekete, Típus:Patchpanel,
6 990 Ft
 
Manhattan 720038 CAT6 FTP árnyékolt 24 portos 1U fekete patch panel
Csatlakozó típus:RJ45, Csatlakozók száma:24, Hossz (cm):nincs adat, Kapcsolat:Vezetékes, Max. átviteli távolság (m):Nem, Sebesség:Nem, Szabvány:Nem, Szín:Fekete, Típus:Patchpanel, USB 2.0 csatlakozó:Nem,
17 690 Ft
 
MikroTik GPeR Gigabit Passive Ethernet repeater
Csatlakozó típus:RJ45, Csatlakozók száma:1, Kapcsolat:Vezetékes, Sebesség:1000 Mbps, Szín:Fekete, Típus:Jelismétlő,
6 190 Ft
 
Legrand 632791 Linkeo 24 portos patchpanel
Csatlakozó típus:UTP/FTP Keystone, Csatlakozók száma:24, Kapcsolat:Nem, Max. átviteli távolság (m):Nem, Sebesség:Nem, Szabvány:Nem, Típus:Patchpanel, USB 2.0 csatlakozó:Nem,
4 790 Ft
 
WP WPN-RNB-22606-B 22U 600x600mm álló Rack szekrény
Csatlakozó típus:Nem, Csatlakozók száma:Nem, Kapcsolat:Nem, Max. átviteli távolság (m):Nem, Sebesség:Nem, Szabvány:Nem, Típus:Rack szekrény, USB 2.0 csatlakozó:Nem,
127 790 Ft
 
Delight 20170 Telefonkézibeszélő kábel Black 1,8m
Jellemzők.:
  • 4P4C moduláris dugó - 4P4C moduláris dugó
  • 1,8m spirál vezetékkel
  • fekete színben  
119 Ft
 
Asus USB-AC56 vezeték nélküli USB adapter
USB3.0
21 190 Ft
 
ZyXEL ZyWALL USG-40 tűzfal
5 x GbE RJ-45, 1 x USB. 400 Mbps firewall throughput. 100 Mbps VPN throughput. 55 Mbps IDP throughput. 50 Mbps AV throughput. 50 Mbps AV and IDP throughput
129 690 Ft
 
Equip 767221 Keystone (Cat.6A, árnyékolt) 8db/csomag
Csatlakozó típus:RJ45, Csatlakozók száma:Nem, Kapcsolat:Nem, Max. átviteli távolság (m):Nem, Sebesség:Nem, Szabvány:Nem, Szín:Szürke, Típus:Keystone, USB 2.0 csatlakozó:Nem,
14 290 Ft
 
Ubiquiti UF-MM-1G multimode SFP modul 2db/csomag
Csatlakozó típus:SFP port, Csatlakozók száma:1, Kapcsolat:Vezetékes, Max. átviteli távolság (m):550, Sebesség:1.25Gbps, Szín:Szürke, Típus:SFP modul, USB 2.0 csatlakozó:Nem,
7 490 Ft
 
D-Link DEM-432XT SFP modul
Csatlakozó típus:SFP port, Csatlakozók száma:1, Hossz (cm):nincs adat, Kapcsolat:Vezetékes, Max. átviteli távolság (m):10 000, Sebesség:10 Gbps, Szabvány:802.3ae, Szín:Fém, Típus:SFP modul, USB 2.0 csatlakozó:Nem,
173 690 Ft
 
WP WPN-RNA-27608-BS fekete rackszekrény
Szín:Fekete, Típus:Rack szekrény,
141 390 Ft
 
Legrand 33154 RJ45 Cat6A STP Keystone port
Csatlakozó típus:CAT6A UTP, Csatlakozók száma:1, Hossz (cm):nincs adat, Kapcsolat:Nem, Max. átviteli távolság (m):Nem, Sebesség:Nem, Szabvány:Nem, Szín:Ezüst, Típus:Keystone, USB 2.0 csatlakozó:Nem,
2 790 Ft
 
ZYXEL USG40-EU0101F tűzfal
Csatlakozó típus:RJ45 + USB, Csatlakozók száma:5, Kapcsolat:Vezetékes, Szín:Fehér, Típus:Tűzfal, USB 2.0 csatlakozó:1,
130 190 Ft
 
ZyXEL USG40W Vezeték nélküli 300Mbps Tűzfal + UTM Licensz bundle
Csatlakozó típus:RJ45, Csatlakozók száma:6, Kapcsolat:Vezeték nélküli, Max. átviteli távolság (m):Nincs adat, Sebesség:300Mbps, Szabvány:802.11a/b/g/n, Típus:Tűzfal, USB 2.0 csatlakozó:1,
189 290 Ft
 
D-Link DEM-431XT MultiMode LC 10GBase-SR SFP+ 300m SFP modul
Csatlakozó típus:Duplex LC, Csatlakozók száma:1, Kapcsolat:Vezetékes, Max. átviteli távolság (m):300, Sebesség:10 Gbps, Szabvány:802.3ae, Típus:SFP modul,
95 690 Ft
 
Somogyi USE TS 15WH/X 6P4C a-a fehér telefon toldó
Csatlakozó típus:RJ11, Csatlakozók száma:1, Szín:Fehér, Típus:Szerelési anyagok,
309 Ft
 
Ubiquiti UF-RJ45-1G SFP modul
Típus:SFP modul, Kapcsolat:Vezetékes, USB 2.0 csatlakozó:Nem, Sebesség:1000 Mbps, Csatlakozó típus:RJ45, Max. átviteli távolság (m):100, Csatlakozók száma:1, szín:szürke,
6 290 Ft
 
APC EASY UPS APV9601 Online SNMP kártya
Csatlakozó típus:RJ45, Kapcsolat:Vezetékes, Szín:Fekete, Típus:SNMP vezérlőkártya,
62 390 Ft
 
ZyXEL USG40-EU0102F Tűzfal
Csatlakozó típus:RJ45 + USB, Csatlakozók száma:6, Kapcsolat:Vezetékes, Max. átviteli távolság (m):Nem, Sebesség:400 Mbps, Szabvány:Nem, Típus:Tűzfal, USB 2.0 csatlakozó:1,
163 790 Ft
 
WP WPN-SPT-DOOR-RWA06-B WPN-RWA-06604-B rackszekrényhez ajtó
Szín:Fekete, Típus:Rack szekrény ajtó,
3 390 Ft
 
Legrand 033573 24 portos CAT6A UTP/STP patch panel
Csatlakozó típus:CAT6A UTP, Csatlakozók száma:24, Kapcsolat:Nem, Max. átviteli távolság (m):Nem, Sebesség:Nem, Szabvány:Nem, Típus:Patchpanel, USB 2.0 csatlakozó:Nem,
39 790 Ft
 
ZyXEL USG110 UTM Tűzfal
Hálózati eszköz típus: Tűzfal, Vezetékes hálózat: Gigabit, Portok száma: 7 db, USB csatlakozók: 2.
358 090 Ft
 
Ubiquiti UCK-G2-PLUS UniFi Cloud Key
Csatlakozó típus:RJ45, 2 x USB Type-C Ports, Csatlakozók száma:3, Hossz (cm):13,2, Kapcsolat:Vezetékes, Max. átviteli távolság (m):Nincs adat, Sebesség:Nem, Szabvány:802.3af, Szín:Fehér, Típus:Cloud Key, USB 2.0 csatlakozó:Nem,
79 290 Ft
 
UTP lengő 305méter CAT5e kábel
UTP lengő 305méter CAT5e kábel
28 790 Ft
 
Rülstein RJ12 6p6c 100dbTelefon csatlakozó
Típus:Szerelési anyagok,
1 390 Ft
 
ZyXEL SFP-LX-10-D miniGBIC modul
miniGBIC modul. LC csatlakozó felület. 1310nm hullámhossz. 10km-es hatótávolság.
47 590 Ft
 
TP-Link TL-SM311LS miniGBIC modul
Egy modusú miniGBIC modul LC csatolófelülettel TP-Link switchek-hez. 1310nm hullámhossz.
4 690 Ft
 
TP-Link MC100CM Multi SC fiber konverter
TP-Link Multi SC fiber Full-Duplex konverter. 1 dv 10 / 100 LAN port
9 490 Ft
 
KELine RBA-09-AS4 9U / 395mm egyrészes rack szekrény
Csatlakozó típus:Nem, Csatlakozók száma:Nem, Kapcsolat:Vezeték nélküli, Max. átviteli távolság (m):Nem, Sebesség:Nem, Szabvány:Nem, Típus:Rack szekrény, USB 2.0 csatlakozó:Nem,
42 490 Ft
 
D-Link DPE-101GI PoE injector
D-Link 1 portos Gigabit PoE Injector. 802.3/3u/3ab szabványok támogatása. 48 V DC kimeneti feszültség. Fehér színű.
9 990 Ft
 
Somogyi USE TS 1MWH/X 1x6P4C fehér telefon aljzat
Csatlakozó típus:RJ11, Csatlakozók száma:1, Szín:Fehér, Típus:Szerelési anyagok,
439 Ft
 
Equip 333283 fekete 8 csatlakozós PDU
Equip 8 csatlakozós PDU beépített kapcsolóval. 19" / 1U méretű. Fekete színű.
5 190 Ft
 
WP WPN-RNA-32606-BS fekete rackszekrény
Szín:Fekete, Típus:Rack szekrény,
142 590 Ft
 
ZyXEL SFP-SX-D miniGBIC modul
Típus: miniGBIC modul, LC csatlakozó felület, 850nm hullámhossz, 550 méteres hatótávolság
34 490 Ft
 
TP-Link MC220L optikai UTP-SC média konverter
SC média konverter, 10/100/1000 Mbps Ethernet, 550 m hatótávolság, Több / egy módusú
6 490 Ft
 
D-Link DEM-310GT modul
D-Link Mini GBIC modul. Full duplex adatátvitel. Hot Plug kialakítás. Egymodúsú optikai kábelel kompatibilis. 10 km maximális hatóválság. 802.3x flow control szabvány támogatása.
26 190 Ft
 
WP WPN-ACS-N080-4 RNA 800 rack hűtőpanel
Szín:Fekete, Típus:Hűtőpanel,
21 190 Ft
 
Equip 235324 CAT5 24 portos 1U patch panel
Equip CAT5 kialakítású 24 portos patch panel. 1U méretű. Fekete színű.
8 690 Ft
 
Equip 327501 19 1U fekete takaró panel
1 090 Ft
 
Eaton Ellipse ECO-MAX-PRO rack szerelő készlet
Csatlakozó típus:Nem, Csatlakozók száma:Nem, Kapcsolat:Nem, Max. átviteli távolság (m):Nem, Sebesség:Nem, Szabvány:Nem, Típus:Rack szerelő készlet, USB 2.0 csatlakozó:Nem,
17 790 Ft
 
Cisco MGBSX1 miniGBIC modul
Mini-GBIC portba helyezhetõ SX optikai modul. 1 Gbps sávszélesség.
40 590 Ft
 
Equip 326424 CAT6 1U 24 portos árnyékolt fekete patch panel
Equip CAT6 kialakítású 24 portos árnyékolt patch panel. 1U méretű. Fekete színű.
24 190 Ft
 
TP-Link MC111CS fiber konverter
Típus:Média konverter,
7 990 Ft
 
TP-Link MC112CS fiber konverter
Típus:Média konverter,
7 990 Ft
 
EATON NETWORK-M2 Gigabit hálózati kártya
Kapcsolat:Vezetékes, Sebesség:1000 Mbps, Típus:Bővítő kártya,
82 990 Ft
 
TP-Link MC110CS optikai UTP-SC média konverter
SC média konverter. 10/100 Mbps Ethernet. 20 - 60 Km hatótávolság Egy módusú
9 790 Ft
 
Manhattan 19" Rackmount elosztó
Csatlakozó típus:IEC C13, Csatlakozók száma:8,
8 090 Ft
 
TP-LINK MC210CS Media konverter 10/100/1000, Single mode
10/100/1000Mbps, 15km hatótávolság
 
 
11 590 Ft
 
Equip 129503 szerelőkészlet
Hálózati szerelő készlet. 1x kábel csupaszító, 1x LAN kábel teszter, 1x betũző szerszám, 1x RJ45 krimpelő fogó
7 790 Ft
 
WP WPN-ACM-301-B 1U kábelrendező
Csatlakozó típus:Nem, Csatlakozók száma:Nem, Kapcsolat:Nem, Szín:Fém, Típus:Kábelrendező panel,
4 090 Ft
 
Manhattan 560283 48 portos Patch panel
Csatlakozó típus:CAT6 UTP, Csatlakozók száma:48, Kapcsolat:Vezetékes, Szín:Fekete, Típus:Patchpanel,
23 290 Ft
 
WP WPN-SPT-DOOR-RWA12-B rack szekrény ajtó
Szín:Fekete, Típus:Rack szekrény ajtó,
7 390 Ft
 
Legrand E44ORG1UPLST_01M50 1U-19" műanyag, csavaros vizszintes rendező
Csatlakozó típus:Nem, Csatlakozók száma:Nem, Hossz (cm):nincs adat, Kapcsolat:Nem, Max. átviteli távolság (m):Nem, Sebesség:Nem, Szabvány:Nem, Szín:Fekete, Típus:Rack szerelő készlet, USB 2.0 csatlakozó:Nem,
1 690 Ft
 
Legrand 646425 függőleges rendező acélgyűrűs készlet 6 db
Csatlakozó típus:Nem, Csatlakozók száma:Nem, Hossz (cm):nincs adat, Kapcsolat:Nem, Max. átviteli távolság (m):Nem, Sebesség:Nem, Szabvány:Nem, Szín:Ezüst, Típus:Gyűrűs kábelrendező, USB 2.0 csatlakozó:Nem,
9 890 Ft
 
Legrand 632704 Cat5e STP C110 csatlakozós 180° 100MHz 1Gigabit Keystone port
Csatlakozó típus:RJ45, Csatlakozók száma:1, Hossz (cm):nincs adat, Kapcsolat:Nem, Max. átviteli távolság (m):Nem, Sebesség:Nem, Szabvány:Nem, Szín:Szürke, Típus:Keystone, USB 2.0 csatlakozó:Nem,
1 090 Ft
 
Legrand 646831 19" 1U túláram védelemmel 3m rack elosztó
Csatlakozó típus:Fali aljzat, Csatlakozók száma:6, Hossz (cm):300, Kapcsolat:Vezetékes, Max. átviteli távolság (m):Nem, Sebesség:Nem, Szabvány:Nem, Szín:Fekete, Típus:Rack elosztó, USB 2.0 csatlakozó:Nem,
11 390 Ft
 
WP WPN-RWA-06604-B 6U 540x450x310mm Rack szekrény
Csatlakozó típus:Nem, Csatlakozók száma:Nem, Kapcsolat:Nem, Max. átviteli távolság (m):Nincs adat, Sebesség:Nem, Szabvány:Nem, Típus:Rack szekrény, USB 2.0 csatlakozó:Nem,
28 490 Ft
 
WP WPC-PAN-5U-24 24 Port RJ45 UTP CAT 5e 1U patch panel
Hossz (cm):48,3, Szín:Fekete, Típus:Patchpanel,
8 390 Ft
 
WP WPN-RWB-12605-B 12U 600x500x635 Rack szekrény
Csatlakozó típus:Nem, Csatlakozók száma:Nem, Kapcsolat:Nem, Max. átviteli távolság (m):Nem, Sebesség:Nem, Szabvány:Nem, Típus:Rack szekrény, USB 2.0 csatlakozó:Nem,
50 190 Ft
 
WP WPN-AFS-41060-B Rack polc
Csatlakozó típus:Nem, Csatlakozók száma:Nem, Kapcsolat:Nem, Max. átviteli távolság (m):Nem, Sebesség:Nem, Szabvány:Nem, Típus:Rack polc, USB 2.0 csatlakozó:Nem,
7 090 Ft
 
WP WPN-SPT-DOOR-RWA15-B WPN-SPT-DOOR-RWA15-B rackszekrény ajtó
Szín:Fekete, Típus:Rack szekrény ajtó,
6 990 Ft
 
Legrand 601207 Nedbox ajtó falonkívüli 2 soros 26 modulos fehér dobozhoz
Csatlakozó típus:Nem, Csatlakozók száma:Nem, Hossz (cm):nincs adat, Kapcsolat:Nem, Max. átviteli távolság (m):Nem, Sebesség:Nem, Szabvány:Nem, Szín:Fehér, Típus:Szerelési anyagok, USB 2.0 csatlakozó:Nem,
429 Ft
 
Cudy SM10GSB-20A SFP+ BIDI 10Gbps SM 1270/1330 20KM LC SFP modul
Csatlakozó típus:LC, Csatlakozók száma:1, Kapcsolat:Vezetékes, Max. átviteli távolság (m):20 000, Sebesség:10 Gbps, Szabvány:IEEE 802.3, Szín:Ezüst, Típus:SFP modul, USB 2.0 csatlakozó:Nem,
13 690 Ft
 
Gembird UAE-30M USB-A RJ-45 adatkábel hosszabbító
Csatlakozó típus:RJ45 + USB, Csatlakozók száma:2, Max. átviteli távolság (m):30, Szín:Fekete, Típus:Jelismétlő,
4 990 Ft
 
Legrand 033155 CAT6a LCS2 RJ45 UTP aljzat
Csatlakozó típus:CAT6A UTP, Csatlakozók száma:1, Kapcsolat:Nem, Max. átviteli távolság (m):Nem, Sebesség:Nem, Szabvány:Nem, Típus:UTP aljzat, USB 2.0 csatlakozó:Nem,
1 190 Ft
 
Dahua PFT3910 155M 1310/1550nm max. 20km single-mode LC optikai modul
Csatlakozó típus:LC, Csatlakozók száma:1, Hossz (cm):nincs adat, Kapcsolat:Vezetékes, Max. átviteli távolság (m):20 000, Sebesség:Nincs adat, Szabvány:Nem, Szín:Ezüst, Típus:10/100Mbps és Gigabit Modulok, USB 2.0 csatlakozó:Nem,
16 290 Ft
 
Legrand 646212 12U antracit fali rackszekrény
Csatlakozó típus:Nem, Csatlakozók száma:Nem, Kapcsolat:Nem, Max. átviteli távolság (m):Nem, Sebesség:Nem, Szabvány:Nem, Típus:Rack szekrény, USB 2.0 csatlakozó:Nem,
43 490 Ft
 
Manhattan 513678 24 portos Patch panel
Csatlakozó típus:CAT5e UTP, Csatlakozók száma:24, Kapcsolat:Vezetékes, Szín:Fekete, Típus:Patchpanel,
9 690 Ft
1 2 3 4
PCX 2006-2020.
Kapcsolat: pcx@pcx.hu
Az oldal tetejére 0 Kedvenceim 0 Összehasonlítás 0 A kosár üres
Cookie / süti kezelés
Weboldalunkon cookie-kat használunk, melyek célja, hogy teljesebb körű szolgáltatást nyújtsunk a Részedre. Tudj meg többet...