fb pixel code
KATEGÓRIÁK KATEGÓRIÁK
Szűrő
Ár:
Kategóriák
Gyártó
Típus 
Alap szín 
Szín 
Kapcsolat 
Sebesség 
USB 2.0 csatlakozó 
Szabvány 
Csatlakozó típus 
Csatlakozók száma 
Hossz (cm) 
Max. átviteli távolság (m) 
395 találat.
Rendezés:  
 
Xiaomi DVB4235GL Mi WiFi Range Extender Pro
3 990 Ft
 
UTP alap krimpelő szerszám VLCP89500L
UTP alap klimpelő szerszám VLCP89500L
1 690 Ft
 
TP-LINK UE300C USB-C Ethernet adapter
Csatlakozó típus:RJ45,USB Type-C, Csatlakozók száma:2, Szín:Fehér, Típus:Hálózati adapter,
4 990 Ft
 
MikroTik 18POW 24V 0.8A táp adapter
Szín:Fekete, Típus:Táp adapter,
2 390 Ft
 
CUDY WU1300S 1300Mbps Wi-Fi Dual Band USB adapter
Csatlakozó típus:USB 3.0, Csatlakozók száma:1, Kapcsolat:Vezeték nélküli, Sebesség:1300 Mbps, Szabvány:802.11 b/g/n/ac, Szín:Fekete, Típus:USB adapter,
2 990 Ft
 
KELine RAB-UP-450-A4 1U rack polc
Csatlakozó típus:Nem, Csatlakozók száma:Nem, Kapcsolat:Nem, Max. átviteli távolság (m):Nincs adat, Sebesség:Nem, Szabvány:Nem, Típus:Rack polc, USB 2.0 csatlakozó:0,
8 490 Ft
 
UTP Y Elosztó RNUTY1100
Csatlakozó típus:RJ45, Csatlakozók száma:1, Kapcsolat:Vezetékes, Max. átviteli távolság (m):Nem, Sebesség:Nem, Szabvány:Nem, USB 2.0 csatlakozó:0,
939 Ft
 
WP WPN-AFS-21030-B 300mm 1U Rack polc
Csatlakozó típus:Nem, Csatlakozók száma:Nem, Kapcsolat:Nem, Max. átviteli távolság (m):Nem, Sebesség:Nem, Szabvány:Nem, Típus:Rack polc, USB 2.0 csatlakozó:0,
7 690 Ft
 
Gembird NCAC-2F5E-01 2x RJ45 kat. 5e komplett fehér fali aljzat
Csatlakozó típus:RJ45, Csatlakozók száma:2, Kapcsolat:Vezetékes, Szín:Fehér,
759 Ft
 
Nedis USCR10051BU USB 2.0 Hangkártya
959 Ft
 
Gembird BTR-05 bluetooth audio jelvevő
Csatlakozó típus:3,5mm Jack, Kapcsolat:Vezeték nélküli, Szabvány:Bluetooth 4.2, Szín:Fekete, Típus:bluetooth audio adó-vevő,
2 090 Ft
 
Digitus DN-19 09-U-S-1 9U Rack szekrény
Szín:Világos szürke, Típus:Rack szekrény,
34 890 Ft
 
Equip 327311 1U fekete kábel rendező panel
Csatlakozó típus: Csatlakozók száma: Kapcsolat: Max. átviteli távolság (m): Sebesség: Szabvány: Típus: USB 2.0 csatlakozó:
1 390 Ft
 
Manhattan 780070 krimpelő, tesztelő, betűző, csupaszító univerzális hálózati készlet
Csatlakozó típus:Nem, Csatlakozók száma:Nem, Hossz (cm):nincs adat, Kapcsolat:Nem, Max. átviteli távolság (m):Nem, Sebesség:Nem, Szabvány:Nem, Szín:Fekete, Típus:Hálózati szerelő készlet, USB 2.0 csatlakozó:0,
7 090 Ft
 
Manhattan 714143 6U fekete fali rackszekrény
Csatlakozó típus:Nem, Csatlakozók száma:Nem, Kapcsolat:Nem, Max. átviteli távolság (m):Nem, Sebesség:Nem, Szabvány:Nem, Típus:Rack szekrény, USB 2.0 csatlakozó:0,
17 290 Ft
 
TP-Link TL-WA854RE Acces Point
TP-Link TL-WA854RE Acces Point
4 890 Ft
 
DIGITUS DN-19 BPN-01-SW 19" 1U fekete vakpanel
Hossz (cm):48,3, Szín:Fekete, Típus:Vakpanel,
1 090 Ft
 
TP-LINK TL-PA7017P-KIT AV1000 áramköri jeltovábbító készlet
18 890 Ft
 
Gembird NCAC-1U5E-01 CAT5e fehér fali aljzat
Csatlakozó típus:RJ45, Csatlakozók száma:1, Szín:Fehér, Típus:Fali aljzat,
379 Ft
 
Manhattan 19" 1U 1.6m túlfeszültség védelemmel ellátott Rackmount elosztó
Csatlakozó típus:Fali aljzat, Csatlakozók száma:8, Hossz (cm):160, Kapcsolat:Vezetékes, Max. átviteli távolság (m):Nem, Sebesség:Nem, Szabvány:IEC60884, Szín:Fekete, Típus:Rack elosztó, USB 2.0 csatlakozó:0,
7 190 Ft
 
Gembird 19A-FSET-02 M6 rack csavar, anya, alátét (50db)
Szín:Fekete-Ezüst, Típus:Csavar,
2 890 Ft
 
Equip 129503 szerelőkészlet
Hálózati szerelő készlet. 1x kábel csupaszító, 1x LAN kábel teszter, 1x betũző szerszám, 1x RJ45 krimpelő fogó
7 690 Ft
 
MikroTik RBPOE Passzív POE tápfeladó
Csatlakozó típus:RJ45, Csatlakozók száma:1, Kapcsolat:Vezetékes, Max. átviteli távolság (m):Nincs adat, Sebesség:1000 Mbps, Szabvány:Nem, Típus:PoE tápfeladó, USB 2.0 csatlakozó:0,
1 090 Ft
 
LogiLink NP0034A CAT6 UTP toldó 8P8C 1:1
Csatlakozó típus:RJ45, Csatlakozók száma:2, Hossz (cm):nincs adat, Kapcsolat:Vezetékes, Max. átviteli távolság (m):Nincs adat, Sebesség:Nincs adat, Szabvány:Nem, Szín:Fekete, Típus:UTP toldó, USB 2.0 csatlakozó:0,
559 Ft
 
Gembird Micro USB 2.0 NIC-MU2-01 LAN adapter
Csatlakozó típus:RJ45+microUSB, Csatlakozók száma:1, Kapcsolat:Vezetékes, Sebesség:10/100Mbps, Szín:Fehér, Típus:USB adapter, USB 2.0 csatlakozó:1,
1 790 Ft
 
Manhattan 519526 Patch panel - CAT6 UTP patch panel, 16 portos, 1U, Fekete
Csatlakozó típus:RJ45, Csatlakozók száma:16, Kapcsolat:Vezetékes, Sebesség:1000 Mbps, Szín:Fekete, Típus:Patch panel,
8 890 Ft
 
Mercusys ME30 AC1200 Dual Band Vezeték nélküli Range Extender
Alap szín:Fehér, Típus:Range Extender,
5 090 Ft
 
Cudy SM100SB-20A 155Mb/s SFP 1310Tx/1550Rx FP 20dB SFP modul
Csatlakozó típus:RJ45, Csatlakozók száma:1, Kapcsolat:Vezetékes, Max. átviteli távolság (m):20 000, Sebesség:155 Mbps, Szabvány:10base-T / 100base-Tx, Szín:Ezüst, Típus:SFP modul, USB 2.0 csatlakozó:0,
399 Ft
 
Gembird WNP-RP300-02 WiFi Repeater 300M
4 190 Ft
 
MikroTik RBGPOE Gigabites Passzív POE tápfeladó
Csatlakozó típus:RJ45, Csatlakozók száma:1,2, Kapcsolat:Vezeték nélküli, Sebesség:1000 Mbps, Szabvány:Nem, Típus:PoE tápfeladó, USB 2.0 csatlakozó:0,
1 890 Ft
 
Aten CE700A-AT-G USB Extender
adó-vevő egység, vga, USB, 150m, 1280x1024
66 390 Ft
 
Gembird RPLUG5SP/10 CAT6 FTP csatlakozó dugó 10/csomag
Csatlakozó típus:CAT6 FTP, Típus:FTP dugó,
559 Ft
 
KELine 606030 Giga Cat.5E 24xRJ45/u patch panel
Csatlakozó típus:RJ45, Csatlakozók száma:24, Kapcsolat:Vezetékes, Max. átviteli távolság (m):Nem, Sebesség:Nem, Szabvány:Nem, Típus:Patchpanel, USB 2.0 csatlakozó:0,
11 890 Ft
 
DIGITUS SM simplex 9/125?m LC OS2 2m pigtail (12db-os csomag) DK-29332-02
8 190 Ft
 
CANOVATE CCA-9-1001-01 19" 1U fix polc első tartóprofilos =250mm
Hossz (cm):25, Szín:Fekete, Típus:Rack polc,
6 190 Ft
 
Cudy SM100SB-20B 155Mb/s SFP BI-DI 1550Tx/1310Rx FP 20dB SFP modul
Csatlakozó típus:RJ45, Csatlakozók száma:1, Kapcsolat:Vezetékes, Max. átviteli távolság (m):20 000, Sebesség:155 Mbps, Szabvány:10base-T / 100base-Tx, Szín:Ezüst, Típus:SFP modul, USB 2.0 csatlakozó:0,
399 Ft
 
TP-Link TL-POE10R PoE Splitter
Típus:PoE tápleválasztó,
3 590 Ft
 
Equip 922491 M6 Rack csavar 4db
Csatlakozó típus:Nem, Csatlakozók száma:Nem, Hossz (cm):nincs adat, Kapcsolat:Nem, Max. átviteli távolság (m):Nem, Sebesség:Nem, Szabvány:Nem, Szín:Fekete/Szürke, Típus:Csavar, USB 2.0 csatlakozó:0,
269 Ft
 
MIKROTIK RouterBOARD RBSXTG-5HPACD-SA kültéri SA kliens
Csatlakozó típus:RJ45 + USB, Kapcsolat:Vezeték nélküli, Sebesség:1000 Mbps, Szabvány:802.11ac, Szín:Fehér, USB 2.0 csatlakozó:1,
36 490 Ft
 
TP-LINK TL-POE160S POE+ Injektor
Csatlakozó típus:RJ45, Csatlakozók száma:2, Max. átviteli távolság (m):100, Szabvány:802.3, 802.3 af/at/ab/u, Szín:Fekete,
6 290 Ft
 
Excel M6CNU M6 kosáranya készlet 50db/cs
Típus:Szerelési anyagok,
2 490 Ft
 
Legrand 646202 19" 12U 626x600x400 egyrekeszes üvegajtós fali kivitel antracit rackszekrény
Csatlakozó típus:Nem, Csatlakozók száma:Nem, Hossz (cm):62,5, Kapcsolat:Nem, Max. átviteli távolság (m):Nem, Sebesség:Nem, Szabvány:Nem, Szín:Antracit, Típus:Rack szekrény, USB 2.0 csatlakozó:0,
44 090 Ft
 
KELine KE606059 24 portos CAT6 patch panel
Csatlakozó típus:CAT6 UTP, Csatlakozók száma:24, Kapcsolat:Vezetékes, Max. átviteli távolság (m):Nem, Sebesség:Nem, Szabvány:Nem, Típus:Patchpanel, USB 2.0 csatlakozó:0,
14 990 Ft
 
Ubiquiti univerzális antenna rögzítő (UB-AM)
Csatlakozó típus:Nem, Csatlakozók száma:Nem, Kapcsolat:Nem, Max. átviteli távolság (m):Nincs adat, Sebesség:Nem, Szabvány:Nem, Típus:Antenna rögzítő, USB 2.0 csatlakozó:0,
2 290 Ft
 
Digitus DN-91624S CAT6 24-portos patch panel
Csatlakozó típus:RJ45, Csatlakozók száma:24, Kapcsolat:Vezetékes, Szín:Fehér, Típus:Patchpanel, USB 2.0 csatlakozó:0,
17 790 Ft
 
Tenda PoE15F PoE Injector
Csatlakozó típus:RJ45, Csatlakozók száma:1, Kapcsolat:Vezetékes, Max. átviteli távolság (m):Nincs adat, Sebesség:100Mbps, Szabvány:802.3, 802.3 af/u, Típus:PoE Injector, USB 2.0 csatlakozó:0,
2 790 Ft
 
Gembird NCAC-2U6-01 UTP 2portos falra szerelhető CAT6 aljzat
Csatlakozó típus:RJ45, Csatlakozók száma:2, Szín:Fehér,
649 Ft
 
DIGITUS DN-95401 1U rack alumínium 8 dugaljas hálózati elosztó
Csatlakozó típus:Földelt dugalj, Csatlakozók száma:8, Hossz (cm):48,26, Szín:Fekete, Típus:Hálózati elosztó,
10 790 Ft
 
Ubiquiti Single-Mode LC SFP modul 2db/csomag (UF-SM-1G-S)
Szín:Szürke, Típus:SFP modul, USB 2.0 csatlakozó:0,
4 890 Ft
 
Gembird SPF5-C-5 Energenie hálózati elosztó
Csatlakozó típus:Fali aljzat, Csatlakozók száma:5,
2 490 Ft
 
CUDY WU1400 1300Mbps Wi-Fi Dual Band USB adapter
Csatlakozó típus:USB 3.0, Csatlakozók száma:1, Kapcsolat:Vezeték nélküli, Sebesség:1300 Mbps, Szabvány:802.11 b/g/n/ac, Szín:Fekete, Típus:USB adapter,
3 190 Ft
 
Ubiquiti ETH-SP-G2 Ethernet Surge Protector túlfeszültségvédő
Csatlakozó típus:RJ45, Csatlakozók száma:2, Hossz (cm):9, Kapcsolat:Vezetékes, Max. átviteli távolság (m):Nem, Sebesség:Nem, Szabvány:Nem, Szín:Fehér, Típus:Ethernet Túlfeszültség védő, USB 2.0 csatlakozó:0,
4 490 Ft
 
RJ45 - RJ45 UTP toldó TET3508
219 Ft
 
Legrand 646243 19" 15U Linkeo 1 pár profilsín
Csatlakozó típus:Nem, Csatlakozók száma:Nem, Hossz (cm):48,26, Kapcsolat:Nem, Max. átviteli távolság (m):Nem, Sebesség:Nem, Szabvány:Nem, Szín:Fekete, Típus:Sínpár tartóprofil, USB 2.0 csatlakozó:0,
5 090 Ft
 
Delight 20170 Telefonkézibeszélő kábel Black 1,8m
Jellemzők.:4P4C moduláris dugó - 4P4C moduláris dugó1,8m spirál vezetékkelfekete színben  
99 Ft
 
Gembird NPP-C624-002 24 portos Cat6 19" RJ45 Patch Panel
Csatlakozó típus:RJ45, Csatlakozók száma:48, Szín:Fekete, Típus:Patch panel,
13 990 Ft
 
Legrand 646201 19" 6U 494x600x400 egyrekeszes üvegajtós fali kivitel antracit rackszekrény
Csatlakozó típus:Nem, Csatlakozók száma:Nem, Hossz (cm):49,4, Kapcsolat:Nem, Max. átviteli távolság (m):Nem, Sebesség:Nem, Szabvány:Nem, Szín:Antracit, Típus:Rack szekrény, USB 2.0 csatlakozó:0,
39 390 Ft
 
DIGITUS 24port 19" 1U fekete moduláris üres patch panel (DN-91411)
Szín:Fekete, Típus:Patch panel,
3 490 Ft
 
Delock 87634 4-portos manuális USB 2.0 kapcsoló
4 590 Ft
 
Equip 327411 1U fekete brush panel
Csatlakozó típus:Nem, Csatlakozók száma:Nem, Kapcsolat:Nem, Max. átviteli távolság (m):Nem, Sebesség:Nem, Szabvány:Nem, Típus:Rack panel, USB 2.0 csatlakozó:0,
3 890 Ft
 
Legrand 632705 Linkeo RJ45 CAT6 UTP Keystone
Csatlakozó típus:CAT6 UTP, Csatlakozók száma:1, Kapcsolat:Nem, Max. átviteli távolság (m):Nem, Sebesség:Nem, Szabvány:Nem, Típus:Keystone, USB 2.0 csatlakozó:0,
849 Ft
 
Equip 769324 Cat6 24 port 1U árnyékolt fekete Keystone patch panel
Csatlakozó típus:UTP/FTP Keystone, Csatlakozók száma:24, Hossz (cm):483, Kapcsolat:Nem, Max. átviteli távolság (m):Nem, Sebesség:Nem, Szabvány:IEEE 802.3: 10Base - T; 100Base - T; 1000Base - T IEEE 802.5 16 MB; ISDN; TPDDI; ATM, Szín:Fekete, Típus:Patchpanel, USB 2.0 csatlakozó:0,
4 790 Ft
 
Gembird LC-PTF-01/100 100db RJ45 CAT6 FTP csatlakozó dugó
4 990 Ft
 
Manhattan 720038 CAT6 FTP árnyékolt 24 portos 1U fekete patch panel
Csatlakozó típus:RJ45, Csatlakozók száma:24, Hossz (cm):nincs adat, Kapcsolat:Vezetékes, Max. átviteli távolság (m):Nem, Sebesség:Nem, Szabvány:Nem, Szín:Fekete, Típus:Patchpanel, USB 2.0 csatlakozó:0,
19 590 Ft
 
DIGITUS SM simplex 9/125 SC OS2 2m pigtail (12db-os csomag) DK-29221-02
8 190 Ft
 
TP-Link MC100CM Multi SC fiber konverter
TP-Link Multi SC fiber Full-Duplex konverter. 1 dv 10 / 100 LAN port
9 890 Ft
 
Manhattan 520959 CAT6 UTP 24 portos 1U fekete patch panel
Csatlakozó típus:RJ45, Csatlakozók száma:24, Hossz (cm):nincs adat, Kapcsolat:Nem, Max. átviteli távolság (m):Nem, Sebesség:Nem, Szabvány:Nem, Szín:Fekete, Típus:Patchpanel, USB 2.0 csatlakozó:0,
11 690 Ft
 
Gembird DRP-HDMI-02 HDMI jelismétlő
Csatlakozó típus:HDMI, Csatlakozók száma:2, Kapcsolat:Vezetékes, Szín:Fekete, Típus:Jelismétlő, USB 2.0 csatlakozó:0,
2 090 Ft
 
Manhattan 714785 6U fekete fali rackszekrény
Csatlakozó típus:Nem, Csatlakozók száma:Nem, Kapcsolat:Nem, Max. átviteli távolság (m):Nem, Sebesség:Nem, Szabvány:Nem, Típus:Rack szekrény, USB 2.0 csatlakozó:0,
20 290 Ft
 
Legrand LCS3 033760 24xRJ45 Cat6 UTP 1U gyorscsatlakozós patch panel
Csatlakozó típus:CAT6 UTP, Csatlakozók száma:24, Hossz (cm):nincs adat, Kapcsolat:Nem, Max. átviteli távolság (m):Nem, Sebesség:Nem, Szabvány:Nem, Szín:Fekete, Típus:Patchpanel, USB 2.0 csatlakozó:0,
35 790 Ft
 
TP-LINK RE650 AC2600 Wi-Fi jelismétlő
Csatlakozó típus:RJ45, Csatlakozók száma:1, Kapcsolat:Vezeték nélküli, Max. átviteli távolság (m):Nincs adat, Szabvány:802.11a/b/g/n,802.11ac, Típus:Jelismétlő, USB 2.0 csatlakozó:0,
35 390 Ft
 
Somogyi FS 27X fém koax elosztó 1alj-2 dugó
869 Ft
 
TP-LINK TL-SM5110-LR 10GBase-LR SFP+ LC adóvevő
Csatlakozó típus:1x SFP+, Sebesség:10 Gbps, Típus:Adóvevő modul,
10 490 Ft
 
Legrand 646230 6U antracit rackszekrény
Csatlakozó típus:Nem, Csatlakozók száma:Nem, Kapcsolat:Nem, Max. átviteli távolság (m):Nem, Sebesség:Nem, Szabvány:Nem, Típus:Rack szekrény, USB 2.0 csatlakozó:0,
36 090 Ft
 
DIGITUS alumínium 7 dugaljas hálózati elosztó 2m (DN-95402)
Csatlakozó típus:Földelt dugalj, Csatlakozók száma:7, Hossz (cm):48,26, Szín:Fekete, Típus:Hálózati elosztó,
9 790 Ft
 
Manhattan 720861 Patch panel - CAT6A FTP árnyékolt patch panel, 24 portos, 1U, Fekete
Csatlakozó típus:RJ45, Csatlakozók száma:24, Kapcsolat:Vezetékes, Sebesség:1000 Mbps, Szín:Fekete, Típus:Patch panel,
18 490 Ft
 
Legrand 632797 2xRJ45 keystone port fogadására döntött süllyesztett szerelvény címketartóval
Csatlakozó típus:Nem, Csatlakozók száma:Nem, Hossz (cm):nincs adat, Kapcsolat:Nem, Max. átviteli távolság (m):Nem, Sebesség:Nem, Szabvány:Nem, Szín:Fehér, Típus:Szerelési anyagok, USB 2.0 csatlakozó:0,
649 Ft
 
LEGRAND CS101SK UPS távfelügyeleti interfész kártya
69 590 Ft
 
Gembird NCA-SP-02 RJ45 CAT5e FTP - RJ45 CAT5e FTP M/F adapter 0.2m
Csatlakozó típus:2 x RJ45,RJ45, Csatlakozók száma:3, Hossz (cm):15 cm, Kapcsolat:Vezetékes, Szín:Szürke, Típus:Adapter,
1 290 Ft
 
Asus All-In-One Smart Voice Router és bluetooth hangszóró
68 690 Ft
 
Gembird NCAC-1F6-01 1x RJ45 kat. 6 fali aljzat
Csatlakozó típus:RJ45, Csatlakozók száma:1, Szín:Fehér,
539 Ft
 
Ubiquiti PoE Injector adapter - POE-24-12W-G ([email protected],5A; 12W; 1Gbps LAN)
Csatlakozó típus:RJ45+POE, Csatlakozók száma:2, Kapcsolat:Vezetékes, Sebesség:1000 Mbps, Szín:Fekete, Típus:PoE Injector,
4 690 Ft
 
Gigalight GP-3124-L2CD 1.25G 1310nm 20km távolság 0~70 hőm. tart. DDM funkció SFP modul
Csatlakozó típus:SFP port, Csatlakozók száma:1, Kapcsolat:Vezetékes, Max. átviteli távolság (m):20 000, Sebesség:1.25Gbps, Szabvány:Nem, Szín:Fém, Típus:SFP modul, USB 2.0 csatlakozó:0,
8 690 Ft
 
CUDY POE400 POE/POE+ Injektor 90W
Csatlakozó típus:Fali aljzat,RJ45, Csatlakozók száma:2, Kapcsolat:Vezetékes, Sebesség:1000 Mbps, Szabvány:802.3af/at, Szín:Fekete, Típus:PoE Injector,
12 990 Ft
 
Kolink 05396 CAT5E 1-es FTP fali aljzat
Kolink 05396 CAT5E 1-es FTP fali aljzat
619 Ft
 
Benq 5J.J3F28.E01 Wireless USB Display Dongle Adapter projektorhoz
Csatlakozó típus:USB, Csatlakozók száma:1, Kapcsolat:Vezeték nélküli, Szín:Fekete, Típus:USB hálózati adapter,
13 890 Ft
 
Somogyi USE TS 16-2WH/X 6P4C 1d-2a fehér telefon elosztó
Csatlakozó típus:RJ11, Csatlakozók száma:2, Szín:Fehér, Típus:Szerelési anyagok,
549 Ft
 
DIGITUS MM simplex 50/125?m LC OM3 2m pigtail (12db-os csomag) DK-25332-02/3
8 790 Ft
 
Synology RKS1317 rail kit
Csatlakozó típus:Nem, Csatlakozók száma:Nem, Kapcsolat:Nem, Max. átviteli távolság (m):Nem, Sebesség:Nem, Szabvány:Nem, Típus:Rack sín, USB 2.0 csatlakozó:0,
32 090 Ft
 
WP WPN-RNB-22606-B 22U 600x600mm álló Rack szekrény
Csatlakozó típus:Nem, Csatlakozók száma:Nem, Kapcsolat:Nem, Max. átviteli távolság (m):Nem, Sebesség:Nem, Szabvány:Nem, Típus:Rack szekrény, USB 2.0 csatlakozó:0,
134 490 Ft
 
UTP lengő 305méter CAT5e kábel
UTP lengő 305méter CAT5e kábel
39 990 Ft
 
Mikrotik S-31DLC20D RouterBoard 1.25G SM 20km 1310nm SFP modul
Csatlakozó típus:SFP port, Csatlakozók száma:1, Kapcsolat:Vezetékes, Max. átviteli távolság (m):20 000, Sebesség:1.25Gbps, Szabvány:Nem, Szín:Fém, Típus:SFP modul, USB 2.0 csatlakozó:0,
7 390 Ft
 
ZyXEL SFP-LX-10-D miniGBIC modul
miniGBIC modul. LC csatlakozó felület. 1310nm hullámhossz. 10km-es hatótávolság.
51 690 Ft
 
TP-Link TL-SM311LS miniGBIC modul
Egy modusú miniGBIC modul LC csatolófelülettel TP-Link switchek-hez. 1310nm hullámhossz.
5 990 Ft
 
KELine RBA-09-AS4 9U / 395mm egyrészes rack szekrény
Csatlakozó típus:Nem, Csatlakozók száma:Nem, Kapcsolat:Vezeték nélküli, Max. átviteli távolság (m):Nem, Sebesség:Nem, Szabvány:Nem, Típus:Rack szekrény, USB 2.0 csatlakozó:0,
45 890 Ft
 
D-Link DPE-101GI PoE injector
D-Link 1 portos Gigabit PoE Injector. 802.3/3u/3ab szabványok támogatása. 48 V DC kimeneti feszültség. Fehér színű.
10 190 Ft
1 2 3 4 5
PCX 2006-2021.
Kapcsolat: [email protected]
Az oldal tetejére 0 Kedvenceim 0 Összehasonlítás 0 A kosár üres
Cookie / süti kezelés
Weboldalunkon cookie-kat használunk, melyek célja, hogy teljesebb körű szolgáltatást nyújtsunk a Részedre. Tudj meg többet...