| PCX átvevő pont | jún. 10 | |
| Nagy csomag | jún. 15 |
G400 Szabadonálló készülék szárítógép with heating pump, 9 kg DHNA92
Hőszivattyúval ellátott kondenzátoros szárítógép. Forradalmi szárítási hatékonyság
A tökéletesített hőszivattyú a világ egyik legnagyobb dobjában könnyedén megbirkózik rendkívüli mennyiségű ruhával is. A szárítógép a hagyományos modelleknél kíméletesebben szárítja a ruhákat, így azok kevésbé gyűrődnek össze.
Nem kell többé a kondenzátum tartályt manuálisan kiüríteni
Ha kondenzációs szárítógép mellett döntesz légkivezetéses modell helyett, akkor már nincs is szükség a gőzöket eltávolító nyílásra. A kondenzációs szárítógépeknél a gőz egy speciális, 5 literes kondenzátum tartályban csapódik le, amit egyszerűen ki lehet üríteni minden egyes szárító program után. Ha pedig a kondenzátum tartály az AutoDrain csövön keresztül csatlakozik a lefolyóba, akkor már nem kell azt manuálisan kiüríteni.
Kíváncsi gyerekek mellett is biztonságos
Szárítás közben az ajtó zárva marad, így a legkíváncsibb gyerekek sem tudják kinyitni. Az extra védelem érdekében a kezelőpanel egy speciális billentyűkombinációval lezárható, így elkerülhető a beállítások véletlen módosítása.
Egyenletesen szárított ruhák
A hőszivattyúval ellátott kondenzátoros szárítók egyedülálló légbefúvó rendszerrel büszkélkedhetnek. A kétirányú forgás közben mindkét légcsatornán keresztül a száraz meleg levegő egyenletes intenzitással áramlik a dobba. A légmozgás útját a dob forgásához igazítottuk, ami egyenletes szárítási intenzitást tesz lehetővé a szárítási ciklus folyamán. A ruhák nem kuszálódnak össze és a végeredmény tökéletes lesz.
Könnyen hozzáférhető szűrő
A szűrőt praktikus módon magában az ajtóban helyeztük el. Kialakítása lehetővé teszi, hogy könnyen kitisztítsd egy nedves ruhával; vagy akár ki is emelheted az ajtóból, így csapvízzel el lehet mosni. A szűrő rendszeres tisztítása és a kondenzvíz tartály kiürítése biztosítja a következő szárítási ciklus optimális szárítási hatékonyságát.
Műszaki adatok