fb pixel code
KATEGÓRIÁK KATEGÓRIÁK
 
Gigalight GP-3124-L2CD 1.25G 1310nm 20km távolság 0~70 hőm. tart. DDM funkció SFP modul
9 390 Ft
 
 
 
 
 
 
Gigalight GP-3124-L2CD 1.25G 1310nm 20km távolság 0~70 hőm. tart. DDM funkció SFP modul
Cikkszám: 727967
Egységár: 7 512 000.00 Ft / kg
Megbízhatóság: 100%
9 390 Ft
Garancia: 12+12 hónap
Átvételi lehetőségek
Duna Plaza 2021-12-03
Csomagautomata 2021-12-07
Posta Pont 2021-12-07
MOL Pont 2021-12-07
FOXPOST 2021-12-07
EXPRESSZ szállítás 2021-12-06
Futárszolgálat 2021-12-07
GLS futár 2021-12-07
GLS Pont 2021-12-07
Nagy csomag 2021-12-07
Garancia lehetőség
Háztól-Házig Garancia
Szállítás biztosítás
Tulajdonságok
Alap szín: Szürke
Csatlakozó típus: SFP port
Csatlakozók száma: 1
Kapcsolat: Vezetékes
Max. átviteli távolság (m): 20 000
Sebesség: 1,25 Gbps
Típus: SFP modul
USB 2.0 csatlakozó: 0
Ajánló
 
EXCEL Falon kívüli doboz 4 port UTP Cat.5e aljzattal (100-004)
2 390 Ft
 
Skross csatlakozó átalakító Olaszországba utazóknak 1.500212-E
3 291 Ft
 
TP-LINK USB 3.0 to Ethernet 1000Mbps adapter (UE306)
4 290 Ft
 
WP WPN-AFS-41100- SNB Series depth 1000MM RAL 9005 rackpanel
8 890 Ft
PCX 2006-2021.
Kapcsolat: [email protected]
Az oldal tetejére 0 Kedvenceim 0 Összehasonlítás 0 A kosár üres
Cookie / süti kezelés
Weboldalunkon cookie-kat használunk, melyek célja, hogy teljesebb körű szolgáltatást nyújtsunk a Részedre. Tudj meg többet...