fb pixel code
KATEGÓRIÁK KATEGÓRIÁK
 
DIGITUS DN-96007-1 LC-LC monomódusú toldó
489 Ft
 
 
 
 
 
 
DIGITUS DN-96007-1 LC-LC monomódusú toldó
Cikkszám: 693332
Megbízhatóság: 100%
489 Ft
Garancia: 12+12 hónap
Átvételi lehetőségek
Duna Plaza 2021-12-10
Csomagautomata 2021-12-14
Posta Pont 2021-12-14
MOL Pont 2021-12-14
FOXPOST 2021-12-14
EXPRESSZ szállítás 2021-12-13
Futárszolgálat 2021-12-14
GLS futár 2021-12-14
GLS Pont 2021-12-14
Nagy csomag 2021-12-14
Garancia lehetőség
Háztól-Házig Garancia
Szállítás biztosítás
Tulajdonságok
Alap szín: Fehér-kék
Csatlakozó A: 1x LC
Csatlakozó B: 1x LC
Csomagolás: OEM
Formátum: Normál
Funkció: LC toldó
Kialakítás: OS2

Alap szín:Fehér-kék, Csatlakozó A:LC, Csatlakozó B:LC, Csomagolás:Oem, Formátum:Normál, Funkció:LC toldó, Kialakítás:OS2,

Ajánló
 
Törésgátló 05230K-100 kék 100db csomag
1 590 Ft
 
Equip 825460 CAT5e sárga 1m UTP patch kábel
290 Ft
 
Gembird 7.5m szürke RJ45 CAT6 FTP adatkábel (PP6-7.5M)
1 190 Ft
 
LogiLink CP1053U fekete 2m patch kábel
290 Ft
PCX 2006-2021.
Kapcsolat: [email protected]
Az oldal tetejére 0 Kedvenceim 0 Összehasonlítás 0 A kosár üres
Cookie / süti kezelés
Weboldalunkon cookie-kat használunk, melyek célja, hogy teljesebb körű szolgáltatást nyújtsunk a Részedre. Tudj meg többet...