fb pixel code
KATEGÓRIA KATEGÓRIA
 
 
 
 
 
 
D-Link DPE-101GI PoE injector
Cikkszám: 35746
Megbízhatóság: 100%
9 990 Ft
Garancia: 24 hónap
Átvételi lehetőségek
Duna Plaza 2020-07-11
EXPRESSZ szállítás 2020-07-13
MPL futárszolgálat 2020-07-15
FOXPOST csomagautomata 2020-07-15
Csomagautomata 2020-07-15
Posta Pont 2020-07-15
MOL Pont 2020-07-15
Garancia lehetőség
Háztól-Házig Garancia
Szállítás biztosítás
D-Link 1 portos Gigabit PoE Injector. 802.3/3u/3ab szabványok támogatása. 48 V DC kimeneti feszültség. Fehér színű.
Ajánló
 
RITTAL 8900380 NT fali rack üvegajtóval
29 590 Ft
 
Mikrotik QMP quickMOUNT PRO fali rögzítő adapter
2 290 Ft
 
Cudy SM100GMA-05 1.25Gb/s SFP 850nm VCSEL MM 7.5dB SFP modul
3 190 Ft
 
Intel E10GSFPSR SFP+ SR optikai modul
35 790 Ft
PCX 2006-2020.
Kapcsolat: pcx@pcx.hu
Az oldal tetejére 0 Kedvenceim 0 Összehasonlítás 0 A kosár üres
Cookie / süti kezelés
Weboldalunkon cookie-kat használunk, melyek célja, hogy teljesebb körű szolgáltatást nyújtsunk a Részedre. Tudj meg többet...