• logo
    Kategóriák
  • Kategóriák

D-Link DEM-310GT modul

 
Garancia: 24 hónap
Cikszám: 57275
25.425 Ft
1-2 munkanap
 
 
 
 
 
 
 
  • Leirás
  • Paraméterek
D-Link Mini GBIC modul. Full duplex adatátvitel. Hot Plug kialakítás. Egymodúsú optikai kábelel kompatibilis. 10 km maximális hatóválság. 802.3x flow control szabvány támogatása.

Típus: Mini GBIC modul
Interfész: Duplex LC
Adatátvitel típusa: Full duplex
Szabványok: 802.3x flow control
Kompatibilis kábel: egymodúsú
Maximális hatótávolság: 10 km
Hullámhossz: 1310 nm
Feszültség: 3,3 V
Teljesítmény költségvetés: 10.5 dB
Hot Plug: Igen
 
Átvételi lehetőségek:
Futárszolgálat Kiszállítással: szerda
Csomagautomata Automatában: szerda
Posta Pont Posta Ponton: szerda
MOL Pont MOL Ponton: szerda
COOP Pont Coop Ponton: szerda
Duna Plaza Személyesen: kedd

Értékelés

Hogyan teljesít Nálad ez a termék? Írd meg tapasztalataid és értékes ajándékokat nyerhetsz. Az értékeléshez be kell jelentkezned!
Ezt a terméket még nem értékelték. Legyél Te az első! Értékeléseddel értékes ajándékokat
Darabszám: 0 Darab
Összesen : 0 Ft
 

D-Link DEM-310GT modul

25.425 Ft